Wood Block Slim Platform – review in highfidelity.pl

Powiem tylko tyle – pierwsza recenzja najnowszych platform wood block slim nie pozostawia cienia wątpliwości i nie daje mi wyboru – muszę podnieść poprzeczkę, bo to ogromna satysfakcja i nobilitacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania produktów…poniżej kilka cytatów z recenzji, a na końcu link do pełnej wersji.

„…Platforma Pawła Skulimowskiego jest wykonana bezbłędnie. To cecha charakterystyczna wszystkich jego produktów; raz dostrzeżona i doceniona, będzie potem punktem odniesienia dla wszystkich innych producentów. Tak było w roku 2010, kiedy po raz pierwszy rozpakowałem antywibracyjne podstawy jego autorstwa, tak jest i dzisiaj…”

„…Jeśli szukacie do systemu czegoś, co zachowa albo nawet nada mu właściwą szybkość i klarowność, nie dusząc przy tym dynamiki, testowany polski produkt to zapewni. Lepiej niż platforma z Japonii. To samo tyczy się sceny dźwiękowej…”

„…A przecież, kiedy w marcu 2010 roku otrzymałem do testu w „Audio” zestaw stóp antywibracyjnych Ceramic Disc Classic, nie było jasne, jak potoczy się historia tej założonej w 2009 roku firmy … Choć już wówczas Paweł Skulimowski, jej właściciel, miał wszystko, co trzeba, aby zawalczyć o cały świat: produkt był doskonale wykonany, świetnie zapakowany i stał za nim interesujący pomysł. Co najważniejsze: działał tak dobrze, że momentalnie i ja, i Janusz (Krakowskie Towarzystwo Soniczne), porzuciliśmy stopy niemieckiej Finite Elemente na rzecz Disców. A przecież Niemcy to liderzy świata audio w tej dziedzinie. Od tamtej pory stosuję podstawy produkcji Franc Audio pod moim odtwarzaczem CD i przedwzmacniaczem na stałe, a wymiennie pod większością testowanych produktów. Co więcej, Dirk Sommer, naczelny „hifistatement.net”, również kupił je do swojego systemu i, jak mi mówił w czasie niedawnego spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, to jeden z jego lepszych zakupów w ostatnim czasie…”

Tekst i zdjęcia – Wojciech Pacuła – www.highfidelity.pl

Recenzja – High Fidelity

franc audio accessories_wood block slim platform_1

franc audio accessories_wood block slim platform_2

franc audio accessories_wood block slim platform_3

franc audio accessories_wood block slim platform_4

franc audio accessories_wood block slim platform_5

franc audio accessories_wood block slim platform_7